Виберіть спеціальність
-
- "МАРКЕТИНГ"
075 "МАРКЕТИНГ"
Фахівці цієї спеціальності можуть працювати як технічні та торговельні представники, як агенти з комерційних послуг та торговельні брокери і можуть займати первинні посади: технік відділу маркетингу; агент торговельний; представник торговельний; торговець комерційний; торговець технічний; організатор із збуту; дилер. Вони підготовлені для діяльності у сферах , інжинірингу; надання послуг підприємцям, дослідження кон’юнктури ринку та виявлення суспільної думки, вивчення потенціальних можливостей ринку, попиту та потреб споживачів з метою поліпшення збуту та розроблення нових видів продукції, включаючи статистичний аналіз результатів, надання інших комерційних послуг, діяльність з організації ярмарків, виставок, конгресів.
  Код спеціальності: 075
  Передумови вступу: на базі 9 класів
  Форма навчання: денна форма навчання
  Термін навчання: 2 роки 10 місяців
  Галузь знань: 07 Управління та адміністрування
  Спеціальність: 075 Маркетинг
  Кваліфікація фахівця: фаховий молодший бакалавр з маркетингу
  Освітній ступінь фахівця: фаховий молодший бакалавр
Об’єкт вивчення та/або діяльності: маркетингова діяльність як форма взаємодії суб’єктів ринкових відносин для задоволення їх економічних та соціальних інтересів.
Цілі навчання: підготовка фахівців, здатних розв’язувати типові спеціалізовані задачі та практичні проблеми з маркетингової діяльності.
Теоретичний зміст предметної області: суть маркетингу як сучасної концепції управління бізнесом; понятійно-категорійний апарат, принципи, функції, концепції маркетингу та їх історичні передумови; специфіка діяльності ринкових суб’єктів у різних сферах та на різних типах ринків; зміст маркетингової діяльності.
 Нормативні дисципліни:
  - Економіка підприємства
  - Бухгалтерський облік
  - Статистика
  - Промисловий маркетинг
  - Товарознавство
  - Фінансовий облік
  - Маркетингова політика комунікацій
  - Ринкові дослідження
  - Ціноутворення
  - Основи охорони праці
  - Вступ до фаху
  - Економічний аналіз
  - Інфраструктура товарного ринку
  - Маркетингова товарна політика
 
Під час навчання Ви набуде таких навиків професійної роботи:     - Знати і розуміти теоретичні основи та принципи провадження маркетингової діяльності.
    - Володіти державною та іноземною мовами у професійному середовищі.
    - Аналізувати ринкові явища та процеси на основі застосування теоретичних знань і прикладних навичок здійснення маркетингової діяльності.
    - Застосовувати набуті теоретичні знання для розв’язування практичних завдань у сфері маркетингу.
    - Збирати й аналізувати необхідну інформацію, обчислювати економічні та маркетингові показники, обґрунтовувати управлінські рішення на основі використання необхідного аналітичного й методичного інструментарію.
    - Досліджувати поведінку ринкових суб’єктів у маркетинговому середовищі.
    - Визначати показники результативності маркетингової діяльності ринкових суб’єктів та їх взаємозв’язки.
    - Використовувати цифрові інформаційні та комунікаційні технології, а також спеціалізовані програмні продукти, необхідні для розв’язання завдань з маркетингу.
    - Застосовувати сучасні технології маркетингової діяльності ринкового суб’єкта, адаптуватися до змін маркетингового середовища.
    - Оцінювати ризики здійснення маркетингової діяльності в умовах певної невизначеності маркетингового середовища.
    - Реалізовувати управлінські рішення у сфері маркетингу у діяльності ринкових суб’єктів.
    - Реалізовувати маркетингові функції ринкового суб’єкта.
    - Проявляти ініціативу та підприємливість для досягнення професійної мети.
    - Виконувати професійну діяльність у командній роботі.
    - Знати історію, наукові цінності й досягнення суспільства у маркетинговій діяльності.
Фахівець здатен виконувати зазначені професійні роботи за Національним класифікатором України: «Класифікатор професій» ДК 003:2010:   341 Фахівці в галузі фінансів та торгівлі
  3411 Дилери
  3411 Маклер біржовий
  3413 Торговець (власність)
  3415 Технічні та торговельні представники
  3415 Агент
  3415 Агент комерційний
  3415 Агент торговельний
  3415 Комівояжер
  3415 Мерчендайзер
  3419 Організатор із збуту
  342 Агенти з комерційного обслуговування та торговельні брокери
  3421 Брокери (посередники) з купівлі-продажу товарів
  3421 Торговельний брокер (маклер)
  3429 Агент з комерційних послуг та торговельні брокери
  3429 Агент рекламний
  3429 Представник з реклами
  3439 Інші фахівці в галузі управління
  3439 Фахівець з інтерв’ювання
Документація зі спеціальності:
Сертифікат про акредитацію освітньо-професійної програми Освітньо-професійна програма спеціальності 075 "Маркетинг" (2020 рік) Освітньо-професійна програма спеціальності 075 "Маркетинг" (2023 рік) Концепція освітньої діяльності за спеціальністю 075 "Маркетинг" (2024 рік) Навчальний план підготовки фахових молодших бакалаврів спеціальності 075 «Маркетинг» на основі базової загальної середньої освіти (2020 рік) Навчальний план підготовки фахових молодших бакалаврів спеціальності 075 «Маркетинг» на основі базової загальної середньої освіти (2023 рік) Навчальний план підготовки фахових молодших бакалаврів спеціальності 075 «Маркетинг» на основі повної загальної середньої освіти (2020 рік) Навчальний план підготовки фахових молодших бакалаврів спеціальності 075 «Маркетинг» на основі повної загальної середньої освіти (2023 рік) Навчальний план підготовки фахових молодших бакалаврів спеціальності 075 «Маркетинг» на основі ОКР "Кваліфікований робітник" (2023 рік) Кадрове забезпечення освітнього процесу (ОПП_2023) спеціальності 075 «Маркетинг» Кадрове забезпечення дисциплін (ОПП_2023) спеціальності 075 «Маркетинг» Самооцінювання ОПП спеціальності 075 "Маркетинг" 
- "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ"
123 "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ"
У даний час кількість комп’ютерів, які використовуються на різноманітних підприємствах та в побуті стрімко зростає. Тому теперішнє століття часто називають ерою інформаційних технологій. Велика кількість комп'ютерів зумовлює потребу у спеціалістах, які б могли виконувати технічне обслуговування і ремонт обчислювальної техніки. Молодшим спеціалістам, які пройдуть курс навчаюння за цією спеціальністю присвоюється кваліфікація "Технік обчислювального (інформаційного) центру" (галузь знань 12 "Інформаційні технології"). Випускники коледжу, здобувши цю кваліфікацію зможуть проводити кваліфікований ремонт та обслуговування комп’ютерної техніки, а також володітимуть базовими навичками з основ програмування.
Професійні назви робіт, які здатен виконувати випускник коледжу з даної спеціальності:
• Інженера з обслуговування комп’ютерних мереж;
• Адміністратор та налагоджувальник локальних мереж;
• Технік-програміст;
• Керівник підрозділу комп'ютерних послуг;
• Фахівець у галузі інформаційних технологій, для вирішення питань пошуку, обробки, передачі та захисту інформації;
• Технічний фахівець в галузі електроніки та телекомунікацій;
• Фахівець у галузі розробки Web-сайтів;
• Фахівець у галузі формування та управління електронних баз даних;
• Оператор електронно-обчислювальної (комп'ютерної) техніки;
• Монтажник електронного устаткування;
• Майстер з ремонту приладів та апаратури;
• Технік обчислювального (інформаційного) центру;
• Налагоджувальник приладів, апаратури та систем автоматичного контролю, регулювання та керування (налагоджувальник КВП та автоматики);
• Налагоджувальник технологічного устаткування (електронна техніка);
• Консультант з програмного забезпечення;
Очевидно, що найголовнішим напрямом діяльності спеціалістів даного профілю є обслуговування комп’ютерної техніки. Тому під час навчання студенти вивчають порядок заміни різних комплектуючих ПК, тестування компонентів комп’ютерів, а також порядок визначення несправностей у них. Цього неможливо зробити без глибоких знань з будови компонентів ПК на логічному рівні, тобто архітектури комп’ютерів, а також на фізичному рівні (тобто будови елементів ПК та порядку передачі сигналів між його компонентами, тобто компютерної логіки, схемотехніки і електроніки.
Також техніку з обчислювальної техніки потрібно проводити обслуговування та діагностику комп’ютерних мереж і периферійних пристроїв комп'ютера, тому він повинен володіти теоретичними та практичними знаннями з будови та принципів роботи мереж і периферійних пристроїв, а також порядку передачі даних по мережах.
Як відомо, комп'ютер складається з апаратної та програмної частин. Тому без знань із написання програм не можна стати повноцінним спеціалістом-комп’ютерником. Під час навчання в коледжі студенти здобувають базові навичками з програмування на різних мовах (Pascal, C++, Delphi). Володіючи такими знаннями, можна складати як системні так і прикладні програми. Це є вагомою перевагою спеціальності "Комп'ютерна інженерія" порівняно із іншими комп'ютерними спеціальностями, оскільки крім глибоких навичок з ремонту комп'ютерної техніки фахівці даного напряму зможуть на основі базових знань самостійно вдосконалити свої навички з програмування і стати кваліфікованими програмістами.
Також під час навчання детально вивчається мова Асемблера для того, щоб проводити монтаж і обслуговування різних електронних пристроїв на базі мікропроцесорів (систем сигналізації, автоматичних пральних машин, цифрової аудіо та відеотехніки тощо).
У процесі навчання студенти додатково вивчають два дуже перспективні напрямки інформаційних технологій, такі як робота з базами даних та інформаційна безпека. Це дозволить випускнику здобути різнопланові знання з комп'ютерних технологій і швидше знайти своє місце на ринку праці.
Термін навчання за даною спеціальністю - 3 роки 10 місяців (для абітурієнтів з базовою середньою освітою) і 2 роки 10 місяців (для абітурієнтів з повною середньою освітою). Усі спеціальні дисципліни, які вивчають студенти можна розділити на 3 категорії:
Базові знання:   Фізика, теорія електричних і магнітних кіл   Вища і дискретна математика, Теорія ймовірності   Англійська мова   Основи метрології та електричних вимірювань   Інженерна і комп'ютерна графіка   Комп'ютерна логіка   Захист інформації Апаратна частина комп'ютера:   Архітектура комп'ютерів   Периферійні пристрої   Комп'ютерна електроніка   Комп'ютерна схемотехніка   Мікропроцесорні системи   Комп'ютерні мережі   Надійність, контроль та обслуговування ЕОМ Програмна частина комп'ютера:   Алгоритми і методи обчислень   Програмування   Системне програмування   Основи програмної інженерії   Операційні системи   Організація баз даних Як видно з таблиці, базовими загальноосвітніми предметами, що потрібні для підготовки фахівця даного напрямку є "Фізика", "Математика" та "Англійська мова". Також під час проходження навчальної практики студенти здобувають базові навички користувача ПК і здають кваліфікаційний іспит на отримання робітничої професії "Оператор комп'ютерного набору".
Основні місця роботи, де може працювати випускник даної спеціальності:
• Фірми, які займаються розробкою прикладного та програмного забезпечення;
• Відділ обробки інформації підприємств різних форм власності (зокрема - ОДВ «Elektrik», LEONI, BADER, Fujikura і т.д.);
• Фірми, що є провайдерами послуг Internet; (зокрема "Укртелеком", "НІМ-НЕТ" і т.д)
• Фірми, що надають послуги кабельного та супутникового телебачення;
• Банківські установи;
• Наукові інститути і установи.
Підготовкою студентів даної спеціальності займається циклова комісія Інформатики і комп’ютерних дисциплін, у складі дев'яти викладачів. Комісія є наймолодшою в коледжі як за віком викладачів, так і за часом створення. Більшість викладачів є випускниками НУ “Львівська політехніка” з напряму підготовки “Комп’ютерна інженерія”, тому володіють якісними знаннями з сучасних інформаційних технологій. Також у склад комісії входять фахівці з математики та комп’ютерної графіки. Один викладач комісії має вищу кваліфікаційну категорію і звання викладач-методист, 2 – першу категорію, 5 - другу категорію. Молодість викладачів сприяє застосуванню інноваційних підходів до навчального процесу, а також дозволяє враховувати під час навчання усі сучасні тенденції розвитку комп’ютерної техніки. Частина викладачів комісії перед роботою в коледжі працювали на підприємствах системними адміністраторами, програмістами, окремі викладачі займаються розробкою власного програмного забезпечення.
Віртуальний 3D тур аудиторіями спеціальності "Комп'ютерна інженерія"
Презентація спеціальності "Комп'ютерна інженерія"
Презентація спеціальності "Комп'ютерна інженерія" 
- "АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ"
274 "АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ"
Професія автомобіліста, сферою діяльності якого є автомобільне господарство і його основний об’єкт – автомобіль, у наш час важко переоцінити. Адже сучасне життя не можна собі уявити без цих машин, які повсюдно нас оточують. З кожним роком їх число збільшується, а значить - з кожним роком збільшується потреба у фахівцях автомобільного транспорту. Інженери з автомобільного транспорту здійснюють розробку технологічних процесів, планують і організовують роботи по проведенню технічного обслуговування і ремонту авто або устаткування.
  Код спеціальності: 274
  Передумови вступу: на базі 9 класів
  Форма навчання: денна форма навчання
  Термін навчання: 3 роки 10 місяців
  Галузь знань: 27 Транспорт
  Спеціальність: 274 Автомобільний транспорт
  Кваліфікація фахівця: фаховий молодший бакалавр з автомобільного транспорту
  Освітній ступінь фахівця: фаховий молодший бакалавр
Об’єкт вивчення та/або діяльності: процеси, пов’язані із усіма етапами "життєвого циклу" автомобільних транспортних засобів та інфраструктури автомобільного транспорту.
Цілі навчання: підготовка фахівців, здатних вирішувати cпеціалізовані задачі та виконувати практичні завдання у сфері автомобільного транспорту.
Теоретичний зміст предметної області: конструкція, характеристики, експлуатація автомобільних транспортних засобів, відповідні засоби, інфраструктура і технології.
 Обов’язкові освітні компоненти, що формують спеціальні компетентності:
  - Автомобілі
  - Автомобільні двигуни
  - Автомобільні експлуатаційні матеріали
  - Правила та безпека дорожнього руху
  - Електричне та електронне обладнання автомобілів
  - Технічна експлуатація автомобілів (в т.ч. курсовий проєкт)
  - Основи комп’ютерної діагностики автомобілів
  - Охорона праці в галузі
  - Організація автосервісу
  - Основи технології ремонту автомобілів (в т.ч. курсовий проєкт)
  - Теорія автомобілів
  - Економіка, організація і планування підприємств (зокрема курсова робота)
  - Слюсарна та верстатна практика
  - Демонтажно-монтажна практика
  - Навчальна практика з технічного обслуговування і ремонту автомобілів
 
Згідно вимог освітньо-професійної програми після закінчення курсу дисциплін ОПП ви будете:     - Використовувати у професійній діяльності знання з конструкції, експлуатаційних властивостей, робочих процесів автомобільних транспортних засобів.
    - Обирати технологічні процеси та устаткування, оснащення, засоби автоматизації та механізації у процесі експлуатації, під час обслуговування та ремонту об’єктів автомобільного транспорту, їх систем та елементів.
    - Складати карти технологічного процесу ТО і ремонту автомобілів, оформлювати технологічну документацію, розробляти технологічні інструкції та проводити виробничі інструктажі.
    - Аналізувати технологічні процеси експлуатації, обслуговування та ремонту об’єктів автомобільного транспорту.
    - Проєктувати елементи об’єктів автомобільного транспорту.
    - Здійснювати технічну діагностику об’єктів автомобільного транспорту, їх систем та елементів.
    - Застосовувати комп’ютерну техніку та програмне забезпечення для розв’язання спеціалізованих задач автомобільного транспорту.
    - Організовувати підприємницьку діяльність у системі автомобільного транспорту.
    - Виконувати складальні креслення та деталювання з виконанням необхідних розрахунків.
    - Аналізувати техніко-експлуатаційні показники автомобільних транспортних засобів, їх систем та елементів з метою виявлення та усунення негативних чинників для підвищення ефективності та безпеки їх використання.
    - Забезпечувати систему обліку і звітності в роботі об’єктів та систем автомобільного транспорту.
Випускники здатні виконувати професійну роботу за Національним класифікатором України: "Класифікатор професій" ДК 003:2010 (зі змінами):   Код КП 3115:
    - механік;
    - механік автомобільної колони (гаража);
    - механік виробництва;
    - механік дільниці;
    - механік з ремонту транспорту;
    - технік з експлуатації та ремонту устаткування;
    - технік-конструктор (механіка);
    - технік-технолог (механіка);
  Код КП 3119:
    - технік;
    - диспетчер автомобільного транспорту;
    - технік з підготовки технічної документації;
  Код КП 3340:
    - майстер виробничого навчання;
  Код КП 7231:
    - слюсар з ремонту автомобілів;
Документація зі спеціальності:
Сертифікат про акредитацію освітньо-професійної програми Освітньо-професійна програма спеціальності 274 "Автомобільний транспорт" (2020 рік) Навч. план підготовки фахових молодших бакалаврів спеціальності 274 на основі базової загальної середньої освіти (2020 рік) Навч. план підготовки фахових молодших бакалаврів спеціальності 274 на основі повної загальної середньої освіти (2020 рік) Освітньо-професійна програма спеціальності 274 "Автомобільний транспорт" (2023 рік) Навч. план підготовки фахових молодших бакалаврів спеціальності 274 на основі базової загальної середньої освіти (2023 рік) Навч. план підготовки фахових молодших бакалаврів спеціальності 274 на основі повної загальної середньої освіти (2023 рік) Навч. план підготовки фахових молодших бакалаврів спеціальності 274 на основі кваліфікованого робітника (2023 рік) Кадрове забезпечення освітнього процесу Кадрове забезпечення дисциплін ОПП Самооцінювання ОПП спеціальності 274 "Автомобільний транспорт" 
- "ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА та ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА"
141 "ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА та ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА"
Виконання будь-якого технологічного процесу неможливе без різних видів енергії. Головним виглядом енергії у всіх областях людської діяльності, завдяки своїй універсальності стала електрична. Для її використання людством побудована безліч машин, пристроїв і механізмів. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка – сучасна спеціальність, фахівці якої досконало володіють знаннями по електротехніці, електроніці, мікропроцесорній техніці, електроенергетиці, електропостачанню, електричним станціям і підстанціям. Фахівці готуються для професійної діяльності з монтажу, наладки, експлуатації, ремонту і випробування електроустаткування та засобів автоматизації промислових установок і технологічних комплексів. Це сучасна спеціальність – одна з найнеобхідніших спеціальностей сьогодення, попит на фахівців якої щодня зростає. Випускники з цього напряму готуються для професійної діяльності в галузі експлуатації та ремонту електротехнічного устаткування і засобів автоматики на електричних станціях, підприємствах електричних мереж, у проектних, ремонтних та налагоджувальних організаціях. Кваліфікація фахового молодшого бакалавра за цією спеціальністю відкриває широкі перспективи для роботи в народному господарстві України.
  Код спеціальності: 141
  Передумови вступу: на базі 9 класів
  Форма навчання: денна форма навчання
  Термін навчання: 3 роки 10 місяців (на основі базової середньої освіти), 2 роки 10 місяців (на основі повної загальної середньої освіти), 2 роки 10 місяців (на основі професійно-технічної освіти)
  Галузь знань: 14 Електрична інженерія
  Спеціальність: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
  Кваліфікація фахівця: фаховий молодший бакалавр з електроенергетики, електротехніки та електромеханіки
  Освітній ступінь фахівця: фаховий молодший бакалавр
Об’єкти вивчення:
- - підприємства та господарства електроенергетичної галузі, споруди альтернативної енергетики, електротехнічні та електромеханічні служби організацій, промислових підприємств;
- – процеси виробництва, передачі, розподілення та споживання електричної енергії на електричних станціях, в електричних мережах та системах; процеси перетворення електричної енергії в електромеханічних системах; аналіз безпеки експлуатації, збільшення терміну експлуатації електроенергетичного, електротехнічного та електромеханічного обладнання, економія енергоресурсів.
Теоретичний зміст предметної області: базові поняття функціонування ринку електричної енергії, теорії електричних та електромагнітних кіл, основи проєктування, аналіз режимів роботи електричних станцій, мереж і систем, електричних машин, електроприводів, електротехнічних та електромеханічних систем і комплексів, що використовують традиційні та відновлювальні джерела енергії.
 Нормативні дисципліни:
  - Теоретичні основи електротехніки
  - Конструкційні та електротехнічні матеріали
  - Вступ до фаху
  - Безпека життєдіяльності та цивільний захист
  - Основи охорони праці
  - Метрологія та електричні вимірювання
  - Електричні машини
  - Електробезпека
  - Основи промислової електроніки, мікропроцесорної техніки
  - Електропостачання підприємств і цивільних споруд
  - Основи електроприводу
  - Економіка та організація електротехнічної служби підприємства
  - Електроустаткування підприємств і цивільних споруд
  - Монтаж, експлуатація і ремонт електроустаткування
  - Налагодження електроустаткування
  - Системи керування електроприводами
 
Під час навчання Ви набуде таких навиків професійної роботи:     - Застосовувати в професійній діяльності знання з фундаментальних і прикладних наук.
    - Спілкуватися державною мовою як усно, так і письмово.
    - Спілкуватися іноземною мовою усно і письмово для обговорення професійних питань, пошуку необхідної інформації з питань енергетики.
    - Обробляти, аналізувати та застосовувати інформацію з різних джерел.
    - Працювати самостійно та в команді.
    - Використовувати інформаційні та комунікаційні технології і спеціалізоване програмне забезпечення під час проєктування та експлуатації електрообладнання.
    - Розв’язувати типові задачі в електроенергетиці за допомогою сучасних методик і обладнання.
    - Використовувати нормативні документи і правила безпеки праці під час вирішення професійних завдань.
    - Застосовувати загальне і спеціалізоване програмне забезпечення, а також навички програмування для вирішення професійних завдань у галузі електроенергетики.
    - Знати процес виробництва, передачі та розподілу електричної енергії, основи теорії високих напруг, описувати роботу електричних систем та мереж для вибору та експлуатації електрообладнання електричних частин станцій і підстанцій.
    - Виконувати та оцінювати електротехнічні та спеціальні вимірювання, орієнтуватися у роботі електронних приладів, пристроїв автоматичного керування, релейного захисту, систем автоматики і мікропроцесорної техніки.
    - Знати принцип роботи електричних машин, апаратів, трансформаторів, електротехнічних установок та застосовувати їх в професійній діяльності.
    - Обирати елементи електроприводів, мікропроцесорної техніки, пристроїв автоматичного керування, релейного захисту.
    - Обирати і розраховувати освітлювальні та опромінювальні установки, вирішувати технічні задачі в області застосування електротехнологічних установок.
    - Застосовувати технологічні процеси та обладнання об'єктів електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, здійснювати вибір електроустаткування та відповідних систем керування до нього.
    - Використовувати спеціалізовані знання, уміння та навички для організації роботи відповідно до вимог електробезпеки, охорони праці та безпеки життєдіяльності, виробничої санітарії, охорони довкілля для об'єктів електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.
    - Визначати робочі параметри електротехнічного, електроенергетичного та електромеханічного обладнання й відповідних комплексів і систем, орієнтуватися у виборі техніко-економічних рішень, спрямованих на підвищення їх ресурсо- та енергоефективності.
    - Визначати обсяги операцій технічного обслуговування, організовувати та виконувати електромонтажні, налагоджувальні роботи, діагностику, ремонт об’єктів електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.
    - Використовувати сучасне обладнання та програмне забезпечення під час виконання розрахунків, моделювання і проєктування електротехнічного, електроенергетичного та електромеханічного обладнання, відповідних комплексів і систем.
    - Вирішувати спеціалізовані завдання із дотриманням вимог чинної нормативної документації для проектування електричної частини електроенергетичного, електротехнічного та електромеханічного устаткування.
Результати навчання, визначені закладом фахової передвищої освіти:     - Вміння аналізувати економічні показники виробничої діяльності підприємства; розрахувати показники ефективності використання виробничих ресурсів; обґрунтовувати заходи з модернізації електроустаткування та удосконалення виробництва.
    - Вміння знаходити варіанти підвищення надійності та енергоефективності електроенергетичного, електротехнічного та електромеханічного обладнання, відповідних комплексів та систем.
    - Вміння здійснювати контроль за доцільним використанням систем електричного освітлення; розраховувати потужності та здійснювати вибір електродвигунів для електроприводів промислових установок різноманітного призначення; проводити діагностику стану електроустаткування під час його роботи; виконувати модернізацію електроустаткування промислових підприємств у відповідності з вимогами сучасного виробництва.
Придатність до працевлаштування:     - Фахівець з електроенергетики, електротехніки та електромеханіки може працювати в державному та приватному секторах у різних сферах діяльності, зокрема: виробництво, монтаж, ремонт, експлуатація та налагодження електроустаткування; проектування електромеханічних систем автоматизації та електроприводів широкого технологічного призначення; впровадження сучасних енергоефективних технологій.
Фахівець здатен виконувати зазначені професійні роботи за Національним класифікатором України: «Класифікатор професій» ДК 003:2010. Назви професій згідно Національного класифікатора України:   3113 - диспетчер електропідстанції; технік-електрик; електрик дільниці; електрик цеху; технік-конструктор (електротехніка); технік-технолог (електротехніка);
  3119 - технік з налагодження та випробувань;
  7137 - електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж
  7241 - електромеханік з випробувань та ремонту електроустаткування; електромонтажник електричних машин; електромонтажник розподільчих пристроїв; електромонтажник силових мереж та електроустаткування; електромонтажник-налагоджувальник; електромонтер з випробувань та вимірювань; електромонтер з експлуатації електролічильників; електромонтер з експлуатації розподільчих мереж; електромонтер з обслуговування підстанцій; електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній; електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; електромонтер оперативно-виїзної бригади;
  7242 - електромонтер з обслуговування електроустановок;
  7245 - електромонтажник з кабельних мереж;
  7249 - випробувач у виробництві електротехнічних машин і апаратури;
  8211 - екранувальник жил, проводів і кабелів;
  9322 - електромонтер з нагляду за трасами кабельних мереж;
  1222.2 - майстер з експлуатації та ремонту машин і механізмів;
  1223.2 - виконавець робіт з ремонту та налагодження енергетичного устаткування
 
 
Документація зі спеціальності:
Сертифікат про акредитацію освітньо-професійної програми Освітньо-професійна програма спеціальності 141 "Eлектроенергетика, електротехніка та електромеханіка" (2020 рік) Освітньо-професійна програма спеціальності 141 "Eлектроенергетика, електротехніка та електромеханіка" (2023 рік) Концепція освітньої діяльності за спеціальністю 141 "Eлектроенергетика, електротехніка та електромеханіка" (2024 рік) Навчальний план підготовки фахових молодших бакалаврів спеціальності 141 "Eлектроенергетика, електротехніка та електромеханіка" на основі базової загальної середньої освіти (2020 рік) Навчальний план підготовки фахових молодших бакалаврів спеціальності 141 "Eлектроенергетика, електротехніка та електромеханіка" на основі повної загальної середньої освіти (2020 рік) Навчальний план підготовки фахових молодших бакалаврів спеціальності 141 "Eлектроенергетика, електротехніка та електромеханіка" на основі базової загальної середньої освіти (2023 рік) Навчальний план підготовки фахових молодших бакалаврів спеціальності 141 "Eлектроенергетика, електротехніка та електромеханіка" на основі повної загальної середньої освіти (2023 рік) Навчальний план підготовки фахових молодших бакалаврів спеціальності 141 "Eлектроенергетика, електротехніка та електромеханіка" на основі ОКР "Кваліфікований робітник" (2023 рік) Кадрове забезпечення освітнього процесу (ОПП_2020) спеціальності 141 "Eлектроенергетика, електротехніка та електромеханіка" Кадрове забезпечення освітнього процесу (ОПП_2023) спеціальності 141 "Eлектроенергетика, електротехніка та електромеханіка" Кадрове забезпечення дисциплін (ОПП_2020) спеціальності 141 "Eлектроенергетика, електротехніка та електромеханіка" Кадрове забезпечення дисциплін (ОПП_2023) спеціальності 141 "Eлектроенергетика, електротехніка та електромеханіка" Самооцінювання ОПП спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" 
- "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ"
- "МАРКЕТИНГ"