Новини коледжу

  • 07 лютого 2022 р. - Підвищення рівня обізнаності з питань кібербезпеки
         Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації з метою підвищення рівня обізнаності студентів, батьків та педагогів із питань кібербезпеки та кібергігієни надає для ознайомлення презентацію
   Натисніть тут, щоб завантажити презентацію у форматі Power Point (pptx)
  • 21 січня 2022 р. - Оприлюднено правила прийому до коледжу на 2022 рік
  • 29 жовтня 2021 р. - Тиждень циклової комісії автомобільних дисциплін і машинобудування
         З 25.10 по 29.10.2021 р. в коледжі проходив тиждень циклової комісії автомобільних дисциплін та машинобудування.
         У межах тижня спеціальності було організовано та проведено ряд цікавих заходів із використанням різноманітних форм і методів роботи для розкриття творчого потенціалу студентів і викладачів комісії.
         Розпочався тиждень з екскурсії-ознайомлення, проведеної головою циклової комісії Корецьким І.М. Студенти першого курсу спеціальності «Автомобільний транспорт» відвідали спецкабінети, лабораторії та навчально-виробничі майстерні коледжу.
         Актуальною видалася конференція на тему: «Вплив автомобільного транспорту на безпеку життєдіяльності» під керівництвом викладача дисципліни «Безпека життєдіяльності» Цибульської О.Є. Активними учасниками заходу стали студенти першого курсу: гр.АТ-11 Онім Максим, Корецький Тарас, Ліщинський Богдан; гр. КІ-15 Лозіцка Андріяна і Пшик Вікторія.
         Цікаві та змістовні доповіді у різноманітних форматах дали можливість показати знання студентів щодо викидів шкідливих автомобільних газів в атмосферу та способів боротьби з ними.
         З метою вдосконалення якості підготовки здобувачів освіти, підвищення інтересу студентів до обраної професії викладачами дисципліни «Креслення» Опришком З.Я. та Заяць О.Д. була проведена навчальна екскурсія для студентів гр. АТ-21 на сучасне підприємство «ODW-ELEKTRIK LLC»
         Покроково ознайомившись з випуском виробництва кабельної продукції для автомобілів Volkswagen, BMW, Porsche, Volvo, OPEL присутні зрозуміли, що головним носієм конструкторсько-технологічної інформації є креслення, яке виконується на підприємстві в системі Autodesk Inventorу 3D форматі.
         Під час виконання практичних завдань з дисциплін «Електрообладнання автомобілів» /викл. Твердохліб Р.Р./ та «Технічна експлуатація автомобілів» /викл.Лазарів Р.Р. / студенти гр. АТ-31 мали змогу продемонструвати знання, логічне мислення та швидкість реакції під час виконання поставлених проблемних завдань на діючих автомобільних лабораторних установках.
         У рамках тижня спеціальності відбулася виставка тематичних стіннівок,кожна із яких була цікава по-своєму.
         Завершальним заходом тижня циклової комісії автомобільних дисциплін та машинобудування став вже традиційний конкурс водіння власного автомобіля: «Віртуоз водіння автомобіля». Учасниками заходу були студенти-випускники групи АТ-41 спеціальності 274 «Автомобільний транспорт».
         Викладачі Панів В.С. Лазарів Р.Р. та зав.навчально-виробничою майстернею Січ Ю.В. підготували і розробили низку заходів щодо перешкод проїзду автомобілів із обов’язковим дотриманням вимог правил дорожнього руху.
         За результатами конкурсу було визначено переможців:
             1 місце – Пашко Максим;
             2 місце –Клімчук Богдан;
             3 місце –Николишин Роман .
         На підсумковому засіданні голова циклової комісії Корецький І.М. наголосив на важливості проведення таких заходів. Адже вони активізують пізнавальну діяльність студентів, стимулюють здобувачів освіти до творчого пошуку та інтересу навчання і прояву творчих здібностей до обраної спеціальності. Усім учасникам проведених заходів голова комісії висловив щиру подяку.
         Оскільки традиційно в останню неділю жовтня відзначається день автомобіліста і дорожника, доповідач побажав «усім колегам зеленого світла, міцного здоров’я, подальшої успішної роботи та безперешкодної рівної дороги у буденному житті».
  • 7 жовтня 2021 р. - Ми Вам слова принесли величаві і наш студентський радісний привіт
         Прекрасної осінньої пори приходить до нас свято працівників освіти. У народі кажуть, що письменник живе у своїх книжках, художник – у своїх картинах, а вчитель – у думках і справах своїх учнів.
         4 жовтня студенти Новороздільського політехнічного фахового коледжу підготували для своїх викладачів святковий концерт. Звучали вітання від керівництва навчального закладу, подяка за плідну працю, за відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність. Студенти, своїми щирими побажаннями, підкреслили велич професії вчителя, турботу про молоде покоління та своєю енергією зарядили увесь зал, даруючи незабутні емоції та гарний настрій.
  • 6 серпня 2021 р. - Оприлюднено рейтингові списки вступників на основі ПЗСО (11 класів)
  • 3 серпня 2021 р. - Оприлюднено наказ про зарахування на навчання студентів 1 курсу (основний набір)
         До уваги вступників на основі базової загальної середньої освіти. Вітаємо з зарахуванням у студенти коледжу!
   Натисніть тут, щоб відкрити повний текст наказу
  • 27 липня 2021 р. - Оприлюднено рейтингові списки вступників на основі БЗСО (9 класів)
  • 2 липня 2021 р. - До уваги Приймальних комісій закладів вищої та фахової передвищої освіти
         Звертаємо увагу Приймальних комісій закладів вищої та фахової передвищої освіти, що реєстрація особистих електронних кабінетів вступників у 2021 році здійснюється на сайті vstup.edbo.gov.ua
         У 2021 році передбачено створення окремих електронних кабінетів:
   •       - для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти;
   •       - для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або освітнього ступеня молодшого бакалавра;
   •       - для вступу для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста.
  • 6 травня 2021 р. - Про відновлення занять на курсах інженерної та комп'ютерної графіки
  • 6 квітня 2021 р. - Про перенесення занять на курсах інженерної та комп'ютерної графіки
  • 8 лютого 2021 р. - Вони боролися, щоб ми перемогли
   Вони співали «Ще не вмерла...» і вмирали...
   Земля тремтіла, під ногами ж - твердь...
   Їм янголи обличчя прикривали...
   А ті під вибухи гранат ішли на смерть...

         Саме під таким девізом в дні пам’яті Героїв Крут і Героїв Небесної Сотні 8 лютого 2021 року в Новороздільському політехнічному коледжі відбулася година-реквієм для студентів І курсу, підготовлена керівником групи ЕЕм – 13 Куриком І.О. та музичним керівником коледжу Шпаком А.М.
         Герої Крут, Небесна Сотня, воїни АТО – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас. Відстань між ними 103 роки, а ідея свободи, героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну – та ж сама.
         В історично-інформаційній розповіді, поезіях, прочитаних студентами групи ЕЕм-13, виразно проглядаються паралелі між Крутянським боєм і сучасними викликами, які стоять перед Україною. Як у давні часи, так і в сьогодення українці мають того ж ворога – тоталітарного, загарбницького росіянина. Як і колись українці не віддали свою землю – так і не віддадуть її зараз.
         Учасники години-реквієму хвилиною мовчання вшанували всіх полеглих героїв національно-визвольних змагань 1917-1921 рр., в тому числі й студентів коледжу – українських захисників, які полягли на сході нашої країни у війні з російськими окупантами: Мар’яна Каптованця, Ростислава Труханського та Івана Сперелупа.
         Щемливі пісні у виконанні Ангеліни Кучарської, Юрія Маслія, Романа Кулішова, Руслана та Богдана Мазурів, хореографічна композиція, майстерно поставлена Веронікою Стахов та братами Мазурами, емоційно доповнювали розповіді та переконували присутніх: не можна викреслити з людської пам’яті той великий та безсмертний подвиг юних студентів, які захищали українську державність, поклавши на її вівтар найцінніше - власне життя. Тому ми не маємо права забути про їх величний подвиг... Пам’ятаємо і шануємо...
         Слава Україні! - Героям Слава!
  • 20 листопада 2020 р. - Підготовчі курси для вступу в коледж
   Для того, щоб подати заяву для реєстрації на підготовчі курси в електронній формі, НАТИСНІТЬ ТУТ