Побутові умови

Місто Новий Розділ має пряме автобусне сполучення із Львовом, Луцьком, а також містами Миколаїв, Жидачів, Стрий, Дрогобич, Бібрка, Ходорів, Рогатин. Автостанція знаходиться неподалік від більшості корпусів коледжу.

З метою забезпечення студентів і викладачів повноцінним харчуванням, у приміщенні коледжу працює кафе, де за 10-15 гривень можна замовити комплексний обід, а також випити кави або чаю. Для того, щоб студенти мали змогу пообідати, перерва між другою і третьою парами триває 50 хвилин (3 11:30 до 12:20 год.). Завдяки низьким цінам та приємній атмосфері кафе користується популярністю не тільки серед працівників і студентів коледжу, а і серед звичайних жителів міста.Гуртожиток діє з 1981 року і знаходиться на території коледжу. Всього у гуртожитку є 104 житлових кімнати по 3 місця в кожній. Традиційно, раз в місяць проводяться спільні рейди-перевірки санітарно-побутових умов, за участю вихователя гуртожитку, дільничного інспектора, представників адміністрації коледжу, один раз на семестр проводяться підсумки змагань на кращу кімнату, кращий поверх.Матеріальна база, яка забезпечує умови для відпочинку студентів, складається з кімнати для відпочинку, спортивної кімнати, кімнати для музичних занять.

Велика увага приділяється роботі по розвитку громадського самоврядування, для чого зі складу студентів створена рада гуртожитку. Жильці гуртожитку щорічно 17 листопада проводять "День самоврядування", беруть участь у вирішенні питань розпорядку у гуртожитку, а також побутових справ: прибирання житлових кімнат і територій гуртожитку, проведення передсвяткової толоки, чергування по поверхах, поселення в гуртожиток, здійснення громадського контролю за харчуванням.

Вихователь гуртожитку проводить заходи, спрямовані на впровадження норм здорового способу життя: заходи на антиалкогольну, антитютюнову тематику, на формування фізично здорової людини (загальна особиста підготовка, правильний режим дня, особиста гігієна, вміння слідкувати за своїм здоров'ям), а також роботу із сімейно-родинного та правового виховання. Під час вирішення цих завдань проводяться зустрічі з лікарями, працівниками правоохоронних органів, священнослужителями, психологами, спортивні змагання.

При гуртожитку діють гуртки загально-фізичної підготовки і художньої самодіяльності, метою яких є фізичне удосконалення, проведення активного організованого відпочинку, художньо-естетичне виховання, формування художнього смаку з допомогою різних видів народної творчості. Гуртківці на належному естетичному рівні проводять вечори, конкурси, спортивні змагання з силового багатоборства, гирьового спорту. Також у гуртожитку надається доступ до мережі Інтернет за допомогою технології WiFi.


У приміщенні гуртожитку діє медичний пункт, оснащений відповідним обладнанням, де надається в разі потреби медична допомога. Також медичний працівник веде санітарно-освітню роботу по профілактиці захворювань, проводить щотижневі огляди дотримання особистої гігієни студентами, бесіди з тем: "Гігієна харчування та профілактика харчових отруєнь", "Культура статевих відносин", "Профілактика грипу".

У 2008 р. в гуртожитку відкрито і освячено капличку Матері Божої для отримання духовної наснаги.Положення про студентський гуртожиток НРДПК