Список абітурієнтів, які рекомендовані до зарахування на денну форму навчання за кошти державного бюджету в 2012 р.

 

Спеціальність 5.04010602 „Прикладна екологія”

 

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

№ екзаменаційного листа

Середній бал

Укр. мова

Математика

Сума балів

Примітка

 

1

Байда Марта Андріївна

1

11

5

6

22

Відзнака

П.11,1

 

2

Костюченко Галина Андріївна

4

8,2

6

6

20,2

 

 

3

Коцовський Володимир Ігорович

3

8,1

6

5

19,1

 

 

4

Луговий Тарас Ігорович

12

7,9

4

6

17,9

копія

 

5

Магерко Андрій Богданович

17

6,6

6

5

17,6

 

 

6

Білоус Соломія Василівна

19

8,5

5

4

17,5

 

 

7

Костек Мар’яна Миронівна

13

7,7

4

4

15,7

копія

 

8

Сперелуп Маргарита    Вікторівна

6

5,6

4

6

15,6

 

 

9

Лютак Мирослава Василівна

5

6,5

5

4

15,5

 

 

10

Маркевич Назар Миколайович

8

6,4

4

5

15,4

 

 

11

Пундор Діна-Діана Миколаївна

14

7,4

4

4

15,4

 

 

12

Сперелуп Іван Вікторович

7

6,1

4

5

15,1

 

 

13

Мельник Мар’яна Андріївна

15

6,0

5

4

15

 

 

14

Штойко Роман Миколайович

22

5,0

6

4

15

 

 

15

Кузів Іван Володимирович

11

6,8

4

4

14,8

копія

 

16

Федорик Андрій Ігорович

2

5,7

4

5

14,7

копія

 

 

Спеціальність 5.07010602 „Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів”

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

№ екзаменаційного листа

Середній бал

Укр. мова

Математика

Сума балів

Примітка

 

1

Проців Андрій Іванович

13

10,2

5

7

22,2

 

 

2

Оліяр Марія Іванівна

35

8,9

6

6

20,9

копія

 

3

Івасів Оскар Юрійович

17

9,7

5

6

20,7

 

 

4

Ципук Роман Степанович

11

9,2

4

7

20,2

 

 

5

Кіт Віталій Ігорович

16

8,1

5

6

19,1

 

 

6

Стегницький Богдан Ігорович

1

9,1

4

6

19,1

 

 

7

Долгун Сергій Васильович

10

8,7

5

5

18,7

 

 

8

Луценко Максим Олександрович

12

8,1

6

4

18,1

копія

 

9

Луговий Тарас Ігорович

19

7,9

4

6

17,9

 

 

10

Чудко Олег Миколайович

27

8,7

5

4

17,7

 

 

11

Витрикуш Ірина Петрівна

35

8,6

4

5

17,6

копія

 

12

Панчишин Володимир Іванович

31

7,6

4

6

17,6

копія

 

13

Якимець Володимир Володимирович

5

8,4

4

5

17,4

 

 

14

Сич Назар Ігорович

34

8,2

5

4

17,2

копія

 

15

Дрекало Віктор Васильович

15

8,8

4

4

16,8

копія

 

16

Тухлій Василь Михайлович

2

7,8

5

4

16,8

 

 

17

Благута Володимир Богданович

20

7,7

5

4

16,7

 

 

18

Зеленевич Андрій Романович

30

7,7

5

4

16,7

 

 

19

Кузьменко Віктор Олександрович

29

7,6

5

4

16,6

 

 

20

Охота Богдан Михайлович

3

8,5

4

4

16,5

 

 

21

Хмеляк Петро Мирославович

18

8,5

4

4

16,5

копія

 

22

Курляк Тарас Тарасович

21

7,2

5

4

16,2

 

 

23

Легкодух Віталій Ярославович

28

8,2

4

4

16,2

 

 

24

Василик Роман Васильович

4

8,1

4

4

16,1

 

 

25

Хміль Любомир Васильович

33

8,1

4

4

16,1

копія

 

26

Кос Степан Іванович

9

7,6

4

4

15,6

 

 

27

Бурбела Іван Степанович

14

6,5

5

4

15,5

 

 

28

Одноріг Олег Миколайович

8

7,3

4

4

15,3

 

 

29

Кузів Іван  Володимирович

7

6,8

4

4

14,8

 

 

30

Безушко Дмитро Андрійович

24

5,3

5

4

14,3

 

 

 

Спеціальність 5.05070104 „Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд”

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

№ екзаменаційного листа

Середній бал

Укр. мова

Математика

Сума балів

Примітка

 

1

Крохмальний Роман Богданович

10

10,1

7

7

24,1

Інв.з дит до 18р.

 

2

Пізнак Володимир Михайлович

3

10,2

7

6

23,2

 

 

3

Николин Ігор Васильович

11

9,3

7

6

22,3

 

 

4

Горачек Максим Любомирович

9

8,0

7

7

22,0

 

 

5

Стефанів Тарас Тарасович

8

9,2

4

7

20,2

 

 

6

Шутяк Іван Антонович

6

8,6

4

6

18,6

 

 

7

Долошицький Петро Володимирович

1

7,4

5

6

18,4

 

 

8

Гузій Остап Васильович

7

8,1

4

6

18,1

копія

 

9

Любченко Ольга Олександрівна

20

9,1

5

4

18,1

 

 

10

Лукомський Ярослав Орестович

2

6,5

6

5

17,5

 

 

11

Ярошевський Володимир Ігорович

5

8,3

4

5

17,3

 

 

12

Прийма Руслан Васильович

17

9,1

4

4

17,1

 

 

13

Мельник Олег Олегович

13

7,0

6

4

17,0

 

 

14

Безушко Максим Тарасович

19

8,8

4

4

16,8

 

 

15

Зінченко Володимир Миколайович

16

8,7

4

4

16,7

 

 

16

Витрикуш Ірина Петрівна

23

8,6

4

4

16,6

копія

 

17

Закорчемний Василь Богданович

15

8,0

4

4

16,0

 

 

18

Лаба Ігор Степанович

4

7,8

4

4

15,8

 

 

19

Мендоха Ростислав Ігорович

18

7,5

4

4

15,5

 

 

20

Курницький Володимир Романович

12

7,2

4

4

15,2

 

 

 

Спеціальність 5.05010201„Обслуговування комп’ютерних систем і мереж”

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

№ екзаменаційного листа

Середній бал

Укр. мова

Математика

Сума балів

Примітка

 

1

Луців Андрій Романович

7

11,3

7

10

28,3

Відзн.П.10.1

 

2

Зільник Анна Романівна

19

9,5

7

7

23,5

 

 

3

Проців Андрій Іванович

9

10,2

5

6

21,2

копія

 

4

Лаврів Іван Михайлович

10

9,0

7

5

21

 

 

5

Перевізник Руслан Степанович

4

9,3

5

6

20,3

 

 

6

Чапляк Максим Олегович

30

9,1

6

5

20,1

Чорн.

П.10,1

 

7

Сомик Юрій Ігорович

13

9,8

5

5

19,8

 

 

8

Сич Назар Ігорович

18

8,2

5

6

19,2

 

 

9

Маївка Роман Степанович

16

9,1

5

5

19,1

 

 

10

Путята Дмитро Йосипович

5

7,6

5

6

18,6

 

 

11

Семчишин Оксана Миколаївна

22

9,9

4

4

17,9

 

 

12

Редіньовська Марія Михайлівна

26

7,4

6

4

17,4

 

 

13

Кравець Мар’ян Ігорович

25

7,3

6

4

17,3

 

 

14

Говикович Ростислав Васильович

12

7,7

4

5

16,7

 

 

15

Панчишин Володимир Іванович

15

7,6

4

5

16,6

копія

 

16

Губрій Сергій Олександрович

3

6,0

4

4

16

 

 

17

Кіячик Богдан Любомирович

1

8,0

4

4

16

 

 

18

Войтович Тарас Іванович

14

7,9

4

4

15,9

 

 

19

Гуменецька Тетяна Богданівна

27

7,6

4

4

15,6

 

 

20

Хом’як Назар Васильович

2

7,6

4

4

15,6

 

 

21

Скварок Назарій Олегович

29

7,5

4

4

15,5

 

 

22

Кобрин Руслан Ігорович

23

6,1

5

4

15,1

 

 

23

Мосій Мар’ян Павлович

20

6,9

4

4

14,9

 

 

24

Романович Дмитро Андрійович

11

6,6

4

4

14,6

 

 

25

Терещак Уляна Тарасівна

21

6,0

4

4

14

 

 

 

Спеціальність 5.03050702 „Комерційна діяльність”

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

№ екзаменаційного листа

Середній бал

Укр. мова

Математика

Сума балів

Примітка

 

1

Андруневчин Мар’яна Михайлівна

14

11,0

7

7

25

Гірск. Р-н

Відзн.

 

2

Макар Христина Михайлівна

9

9,8

8

7

24,8

копія

 

3

Салій Діана Олегівна

11

10,1

7

7

24,1

 

 

4

Бурбіль Світлана Іванівна

26

10,8

6

7

23,8

 

 

5

Мастеляк Лілія Володимирівна

13

10,7

6

7

23,7

Відзн.

 

6

Зільник Анна Романівна

16

9,5

7

7

23,5

копія

 

7

Женвачова Надія Миколаївна

8

10,8

5

7

22,8

Відзн.копія

 

8

Харів Наталія Русланівна

6

9,8

7

5

21,8

копія

 

9

Михальчук Ірина Володимирівна

7

9,7

5

7

21,7

 

 

10

Зімакова Вікторія Миколаївна

2

10,3

5

6

21,3

 

 

12

Оліяр Марія Іванівна

21

8,9

6

6

20,9

 

 

13

Куш Мар’яна Любомирівна

4

10,4

4

6

20,4

 

 

14

Ониськів Мар’яна Богданівна

28

9,0

6

5

20

 

 

15

Бацик Петро Васильович

1

8,8

6

5

19,8

 

 

16

Гунців Ірина Юріївна

12

8,1

7

4

19,1

 

 

17

Пухта Діана Володимирівна

18

8,3

5

4

18,6

копія

 

18

Улинець Юлія Федорівна

30

9,6

5

4

18,6

 

 

19

Витрикуш Ірина Петрівна

5

8,6

4

5

17,6

 

 

20

Петришин Ольга Романівна

27

9,6

4

4

17,6

 

 

21

Шпуганич Марія Богданівна

29

6,8

5

5

16,8

 

 

22

Мала Христина Василівна

23

8,6

4

4

16,6

 

 

23

Матис Роксолана Олександрівна

22

8,3

4

4

16,3

 

 

24

Тітик Вікторія Орестівна

20

8,0

4

4

16

 

 

25

Крук Надія Ігорівна

24

7,3

4

4

15,3

 

 

 

 

 

Відповідальний секретар приймальної комісії                                         З.Я. Опришко