РЕКОМЕНДОВАНІ ДО ЗАРАХУВАННЯ НА ДЕННУ ФОРМУ НАВЧАННЯ ЗА КОШТИ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ
Державний вищий навчальний заклад Новороздільський політехнічний коледж на "01" серпня 2012 року
(повна назва вищого навчального закладу) Форма навчання: денна, держбюджет
№ з.п. Код та назва напряму підготовки П.І.Б. № сертифікату Бали з української мови та літератури Предмет 2 Бали 2 Середній бал атестату Рейтинг Загальна сума балів Коди особливих умов вступу* Спеціальне (військове) звання** (група, факультет)
  2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1 5.04010602 "Прикладна екологія" Безпятий Орест Любомирович 0176524 134,5 математика 147,0 158,2   1 439,70   копія
2 Моравський Назарій Ярославович 0549542 137,5 математика 137,0 164,9   2 439.4           копія
3 Казимирів Артур Зеновійович 0242964 130,0 математика 150,0 156,03   3 433,03    
4 Пікальов Марян Сергійович 0176741 124,5 математика 137,5 139,2   4 401,20   копія
                       
1 5.07010602 "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів" Казимирів Владислав Зеновійович 0243198 147,0 математика 157,0 163   1 467,00   копія
2 Балита Віталій Романович 0080356 152,5 математика 144,5 164,9   2 461,90           копія
9 Коваль Руслан Тарасович         147,8   1 181,00   ПТО
  5.03050702 "Комерційна діяльність (11 місць) Дидишин Ольга Ігорівна 1293352 171,0 математика 157,5 174,3   1 502,80    
1 Опрісник Божена Михайлівна 0029651 169,0 іст. України 182,5 181,0   2 532,50    
3 Гринишин Марія Василівна 0109059 150,0 математика 157,0 182,9   3 489,90   копія
4 Николишин Надія Богданівна 0079712 144,0 математика 142,5 158,2   4 444,70   копія
5 Корецький Марян Іванович 0079687 131,5 Іст.України 145,0 167,7   5 444,20   копія
6 Мацюра Наталія Миколайвна 0088639 140,5 Іст.України 146,0 156,3   6 442,80    
7 Безпятий Орест Любомирович 0176524 134,5 математика 147,0 158,2   7 439,70   копія
                       
1 5.05070104 "Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд" Адам Олег Романович 0331807 133 математика 140,0 152,5   1 425,50   копія
2 Бура Михайло Миколайович 0072765 142,5 фізика 166,5 167,7   2 476,70   копія
3 Балита Віталій Романович 0080356 152,5 математика 144,5 164,9   3 461,90   копія
4                      
5                      
6                      
                       
                       
                       
1 5.05010201 "Обслуговування компютерних систем і мереж" Адам Олег Романович 0331807 133,0 математика 140,0 152,5   1 425,50 сирота копія
2 Меленчук Богдан Михайлович 0230403 146,0 математика 167,5 183,8   2 497,30   копія
3 Семенюк Олександр Дмитрович 0280057 152,5 математика 164,0 180,0   3 496,50 гір.р-н копія
4 Гринишин Марія Василівна 109059 150 математика 157 182,9   4 489,9   копія
5 Заневич Ігор Романович 0023739 146,0 фізика 159,0 164,9   5 469,90    
6 Казимирів Владислав Зеновійович 0243198 147,0 математика 157,0 163,0   6 467,00   копія
7 Вівсик Назар Володимирович 0236617 133,0 математика 164,0 163,0   7 460,00   копія
                     
13 Котула Сергій Сергійович         152,5   1 186,00   ПТО
  Директор коледжу М.М.Барабан